logo    Kočárky FIRKON  Velkoobchod s kočárky  a kojeneckým zbožím 

JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

PLATEBNÍ  PODMÍNKY

Našim zákazníkům nabízíme tři nejrozšířenější způsoby úhrady zboží :

- zaslání zboží na dobírku – je zaplaceno při převzetí kurýrovi

- zboží je možné platit převodem na účet provozovatele předem – po připsání platby na účet bude zboží odesláno zákazníkovi v běžných dodacích lhůtách. Výhodou platby předem je nižší cena za dopravné. Číslo účtu a variabilní symbol bude uvedeno na faktuře, kterou Vám vždy vystavíme po obdržení objednávky.

- hotově – zboží je možné vyzvednout osobně. Platbu za objednávku provedete při převzetí zboží.

Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné a jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel obchodu je plátcem DPH. Stránky e-Shopu umožňují zobrazení cen s DPH.

DODACÍ  PODMÍNKY

V naší nabídce je široký sortiment zboží, kterým zásobujeme mnoho smluvních maloobchodních partnerů po celé ČR. Z tohoto důvodu se velmi rychle a často mění množství skladových zásob. Naší snahou je neprotahovat dodávky objednaného zboží. Zboží standardně odesíláme od 2 pracovních dnů do tří týdnů po obdržení objednávky. V případě, že nejsme schopni vyřídit objednávku v uvedených termínech, zákazníka kontaktujeme a domlouváme se na dalším postupu v daném obchodním případě pokud možno ke spokojenosti zákazníka.
Objednávky se snažíme vyřizovat kompletně. V případě individuální dohody mezi zákazníkem a velkoobchodem provozujícím tento e-shop lze postupovat i jinak.

DOPRAVNÉ

K ceně zboží je připočtena cena za dopravné dle následujícího schématu:

  1. Platba dobírkou – doručuje smluvně Česká pošta (obchodní balík do ruky, doručení do 24 hodin od odeslání zboží) = 180,- Kč
  2. Platba převodem na účet velkoobchodu – doručuje smluvně Česká pošta (obchodní balík do ruky, doručení do 24 hodin od odeslání zboží) = 150,- Kč
  3. Platba v hotovosti – Osobní odběr = 0,- Kč (osobní odběr domluvte předem telefonicky)

Balné neúčtujeme v žádném uvedeném způsobu platby. Při objednávce zboží nad 5000,– Kč nebude dopravné ani dobírkovné účtováno.

Upozornění: U přepravy rozměrnějších zásilek a balíků od 30 kg je navíc účtováno dopravné ve výši 450,–Kč.

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zákazník je povinen před převzetím zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka není zjevně poškozena dopravou. V případě poškození zásilky je zákazník povinen následně zkontrolovat obsah zásilky a zjistit, zda zboží uvnitř zásilky není dopravou poškozeno. O takovém poškození je kupující povinen neprodleně informovat prodávajícího a učinit reklamační prohlášení u dopravce.